| KitKat15 a întrebat:

Pro cau contra ombre hair? As vrea sa incerc sa ma vopsesc, dar doar odata, ca apoi sa-l las sa creasca in continuare. Ce ziceti de stilul ombre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pro pentru ca eu de un an si ceva mi-am lasat parul sa creasca si sunt ombre fara sa vreau :)). Deci sa nu aud ca s-a demodat.
Imi place ca este o alternativa tare pentru a fi blonda dar sa nu-ti bati capul cu radacinile. Sau sa ai mai multe nuante de roscat in par in degrade.

https://www.youtube.com/watch?v=r6DnC_vhkwU

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pro.

| BiuL a răspuns:

Pro