| VisSs a întrebat:

Pro sau contra sutien?big grin fara mistouri

15 răspunsuri:
| Annye18 a răspuns:

Pro

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sunt pro, dar uneori parca l-as da jos...

Răspuns utilizator avertizat
| lola79 a răspuns:

Pro

| Arctic a răspuns:

Pro!

| AnnyKllau a răspuns:

Depinde de varsta, multe fete se grabesc sa isi puna, impiedica dezvltarea sanilor si atunci ei iau forma sutienului

NOname
| NOname a răspuns:

Eu una il port de la "rar" spre "deloc".
Mă simt mult mai liberă fără.
Dar n-am de ce să fiu Contra. Să-l poarte cine vrea!

| missReckless a răspuns:

PRO.
indiferent de riscurile la care mă expun pe viitor, nu mă simt confortabil fără sutien.
tu ce crezi?

| lyza_5707 a răspuns:

Depinde de marimea sanilor...eu n-as putea faralaughingAm auzit si eu de dezavantaje, dar raman totusi pro.e mai ...sa zicem de bun gustlaughing

| DanYyy_8015 a răspuns:

Prohappy

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Pro!

Aveam o perioada in care dormeam si cu el pe mine deoarece ma obisnuisem cu el si nu ma simtem in largul meu fara el. Dar cu timpul m-am dezobisnuit de prostia asa deoarece am inteles ca se pot face noduli la san si am incercat sa'l port cat mai ' normal ' :]]. :*.

| anne_7905 a răspuns:

Pro:d

| Ramo137 a răspuns:

Contra happy

| deutza_2137 a răspuns:

Pro

| Meryem027 a răspuns:

Pro! Tot mai bine da cu sutien...