| Ally a întrebat:

Produsele pentru cosuri de la avon sunt bune,? cine a folosit, sa-mi lase o impresie si daca acel produs pe care la-ti incercat a folosit, spuneti-mi numele produsului...Ms!

Răspuns Câştigător
| PurpleAngel13 a răspuns:

Da sunt foarte bune...eu am incercat:tratament pentru pete cu acid salicilic 2. 0%, baton pentru tratarea petelor, lotiune tonica astringenta pentru cosuri cu acid salicilic 0. 5% de la clearskin.
Pe acestea le am icercat eu dar si restul sunt foarte bune sunt sigura.

3 răspunsuri:
| Jamelia1 a răspuns:

Sunt bunisoare, insa mai tare imi plac produsele de la Clean&Clear, Avene si Neutrogena

| Ciprian271 a răspuns:

Mama eu am o masca de faa de la Avon ma dau din 3 in 3 zile si am o piele fina si fara cosuri sau puncte negre! Gasesti pentru adolescenti in carticica aia lunara!

| diesel94 a răspuns:

ClearSkin crema abraziva usuca tenul, nu pot garanta ca trec cosurile