| AndreeaRullz a întrebat:

Pt reprezentantii Avon! De obicei vin produsele din oferte pentru reprezentanti?

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da, vin, dar nu toate. Depinde si de produs. Daca oferta e avantajoasa e riscul sa nu mai fie pe stoc pana dai comanda. Incearca totusi.winking

| SweetCandy a răspuns:

Vin doar daca trimiti comanda in prima saptamana din campaniebig grin daca dai comanda mai trz s-ar putea sa nu le mai primestibig grin

| warwara a răspuns:

Daca te grabesti sa dai comanda in prima zi din campanie, o sa le ai happy

| aneta a răspuns:

Mie de obicei imi vin.winking

| Daiana_1737 a răspuns:

Au venit in primele luni...de atunci nu au mai venitsad

| MihaLoveYou a răspuns:

Da vin, dar trebuie sa fie pe stoc, cand pui comanda trebuie sa iti apara un X rosu daca nu vin.

| bianca_1917 a răspuns:

Da de obicei vin, dar stii ca nu ai discount la ele nu?

| Bia:X a răspuns:

De obicei nu prea vinsad pentru ca sunt la preturi mici si se epuizeaza stocu repede... dar totusi vin cand faci a doua sau a treia comanda...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da