| anonim_4396 a întrebat:

Pudra Stay Matt de la Rimel London sau pudra ideal flawless de la Avon? De ce?

Răspuns Câştigător
| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Stay Matt, fiindaca este mai buna...cel putin pentru mine este mai buna. Pudra Stay Matt pe Aoro este undeva la 12 lei, iar cea avon pe suite ul avon 25 sau cam asa. Daca iti plac fonsurile de ten sub forma de spuma sa il incerci si pe cel stay matt.

3 răspunsuri:
| SorayaYG a răspuns:

Pudra Stay Matte deoarece e mai ieftina si mai buna. Spre deosebire de produsele Avon(foarte putine isi merita banutii)

| dariaelena a răspuns:

De la Rimel deoarece e mult m-ai buna si este testata dermatologic, produsele de la avon nu sunt asa bune si nici testate nu sunt.te poti umple imediat de cosuri.

| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc Stay Matt, deoarece imi lasa tenul mat intreaga zi. Pe www.1001cosmetice.ro e 15 lei. Mereu comand produse de la ei, de Avon nici nu vreau sa mai aud.