| MaLinKa a întrebat:

Punetzi-va parerile voastre : optatzi pentru un breton drept, pe o parte sau fara breton?

Răspuns Câştigător
| MiCuTzZa a răspuns:

Mie imi place breton drept. dar depinde de fata. breton drept merge doar la cei care au forma fetzei rotunda... dar dezavantajul este ca mereu trebuie sa o indreptzi sa nu stea aiurea.

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Mie imi plac toate felurile de breton.
Depinde de forma fetei,culoarea parului, a ochilor etc.
Eu am avut cand eram mica breton drept si pe o parte, imi statea destul de bine.Dar cand am crescut am renuntat la el pentru ca vroiam sa incerc altceva.
Bye!

| B3belusha a răspuns:

Fara breton.

| dydy1 a răspuns:

Fara

| anaisu a răspuns:

Pe o parte filathappy

| Honeybunny a răspuns:

Bretonul pe o parte ftw!

| Liniuta a răspuns:

Drept - Extra-Lung

| zanesiprintese a răspuns:

Am vazut fete cu breton drept si imi placea cum le statea, dar tot mai mult imi place cu breton pe-o parte, mai exact care este tuns pe toata fruntea, de la mic la mare si filat. nu gasesc poza sa-ti arat. sad

| Mitss a răspuns:

Breton pe o parte filatbatting eyelashes!
Cel putin eu asa il am si imi place...
Fara breton nu as putea sta:O m-am obisnuit cu elbig grin

| AndreeaMabel a răspuns:

Un breton pe o pate e mai super