| ioniiiiiM a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce coafura sa-mi fac merg la plaja duminica si vreau sa imi fac ceva imletit

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Cathy_5203 a răspuns:

Poti sa-ti impletesti spic, normal sau sa-ti impletesti in jurul capului ca o coronita, uite aici poza: http://frumusete.ele.ro/images/poze/caodasuedeza.jpg

| Cathy_5203 a răspuns:

Http://www.avon-emart.com/moda_si_tendinte/par_impletit_435/
aici iti spune si cum sa impletesti parul si iti arata si coronita impletita, are si poza! Succes!

| onlymeme a răspuns:

Pai nu stiu mie imi plc ff mult coafura aia stil coc (dar asta modern, sa nu va ganditi la altceva)laughing
e lejer si e tare
dar depinde de parul tau
daca chiar vrei ceva impletit incearca o coada impletita sus happyca 2 codite nu stiu daca e chiar misto pe plaja:happy
sper ca ti-am fost de foloskiss

| RenataG a răspuns:

Eu zic ca ar merge ceva lejer. uite un site cu coafuri pentru plaja http://stil.acasa.ro/tunsori-coafuri/coafuri-de-plaja-14358.html... sper sa ti fie de folos.

| Berta12 a răspuns:

Ai putea sa iti impletesti parul itr-o coada sau in doua sau chiar si mai multe dar nu asa de sus ca sa nu pari copilaroasawinking

| claudiea79 a răspuns:

Poti sa iti faci mai multe codite le prinzi cu elastic si cu o clema la plaje oricum este cald o sa iti pui o palarie sa nu faci insolatie

| andatama a răspuns:

O codita impletita doua codite ce vrei tu, hotarastete