| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un ulei sau lotiune sau crema pentru plaja, sa aiba si protectie dar sa ma si pot bronza. Sa-mi spuneti si cam cat costa, va rog.

11 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Hey
1)Lotiune de plaja cu cocos-28. 00RON
2)Lotiune de plaja cu morcov-28. 00RON
3)Lotiune de plaja cu morcov Spf15 mai puternic-34.00RON..Sunt cele mai bune si se gasesc la tarabe pe plajahappy

Răspuns utilizator avertizat
| lovedoggy a răspuns (pentru aleexxaanndrra):

Elmiplant lotiune protectie solara Arata asa>http://www.plafarprodusenaturiste.ro/......1_5464.jpg

| aleexxaanndrra a răspuns:

Sunt bune cele mentionate mai sus 1, 2, 3happy

| Puffulets a răspuns:

Ulei bronzant pentru plaja de la GEROVITAL. e in jur de 13-14 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| XfashionX a răspuns (pentru mihaab):

Da

| XfashionX a răspuns:

Se numeste Camil, se gasesc la toate farmaciilewinkingeste super bun, incearca, are protectie, si bronzul se prinde repede de tinewinkingIn jur de 15 lei-20

| XfashionX a răspuns (pentru XfashionX):

Da l-am folosit, il folosesc deseori

Răspuns utilizator avertizat
| XfashionX a răspuns (pentru mihaab):

Du-te la o farmacie de langa tine si intreaba! ce dracu, crezi ca mint?