| ClassyAndSassy a întrebat:

Redecorare camera, idei multe va rog si vreau sa fac asta singura am 11 ani, vreau sa fie pe gratis!
Help!
P.S stilul girly...
Funda!
Extrem de urgent!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gratis? Totul costa in ziua de azi.De ce nu o faci singura, dupa cum spui?

| S3S3an a răspuns:

Cel mai atractiv pentru o camera sunt accesoriile. Vaze, tablouri, pernute diferite, redecorarea unor lucruri plictisitoare.Este cel mai bine sa fie totul redecorat de manual. Redecoreaza ramca la un tablou cu flor.Inventaza.

| gabriela02 a răspuns:

Buna! daca vrei sa-ti redecorezi camera pe gratis trebuie sa faci ceva tu! un exemplu : poti sa-ti pictezi sau sa-ti desenezi camera cu acoarele si pensule sau cu carioci dupa preferinta ta desigur! sper ca te-am ajutat! succes!