| Sara2 a întrebat:

Rezista stikerele 3 săptămâni pe unghiile cu gel dacă faci treabă?

4 răspunsuri:
| DeeDee817 a răspuns:

Da, dacă dai cu top peste ele rezista fără probleme

| NaomiCristina97 a răspuns:

Bună,Sara! Din propria experiență îți spun că la mine a doua zi au văzut rezista doar dacă folosești un gel special pentru unghii îți recomand site-ul www.pensulemachiaj.ro și de acolo depinde de bugetul tau poți să îți cumperi set pentru unghiile cu gel. Sper că te-am ajutat!

| Sara2 explică (pentru NaomiCristina97):

Buna seara, ma refer la cele facute la salon, am niște stikere faine și aș dori sa le duc eu

| NaomiCristina97 a răspuns (pentru Sara2):

Buna din nou, dinalea nu am folosit dar poți să mergi cu stickerele și să ți le pună o cosmeticiana profesionista pe unghii direct la salonul la care obișnuiești să mergi au tot felul de soluții la lampa și au tot felul de geluri pentru că sa îți stea stickerele?