| antoantonia a întrebat:

Rimelul de la avon super curl e bun?happy

10 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Eu folosesc aşa : http://i.imgur.com/m1zwd.jpg şi mi se pare foarte ok. Ţi-l recomand. În schimb, cel Super Curl nu e cine ştie ce, am folosit şi nu mi-a plăcut.

| Miuriel a răspuns:

Incarca genele.Iti recomand tot de la avon Mascara Super Extend, iti poti alege si culoare speciala pentru ochii tai.

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea da!
Inceraca-l si convingete!
Funda?

| antoantonia explică:

Cine imi spune si mie cum se aplica genele false si cat costa"?

| わたなべ久美子 a răspuns:

Da il folosesc si eu si chiar da rezultate bunehappy

| AH5 a răspuns:

Da. e bun si au am din ala. si mi se pare 'Tare' happy

| ClaraB a răspuns:

Bunicel.dar la aceiasi bani iti iei maybelline volume express, este si varianta curl care intr-adevar mi se pare bun, dupa l'oreal milioane de gene.
avon mi se pare o firma de carton cu preturi la care gasesti produse de calitate superioara in alta parte.

| BeyondTheMusic a răspuns:

Da

| voicuadelina a răspuns:

Da [ parerea mea] si o prietena de`a mea il are. si a spus ca e super bun!