| anonim_4396 a întrebat:

Rimelul Miss Sporty whaterpof e rezistent la apa? Dar cel de la essence? Plec la mare in scurt timp si vreau un rimel care sa reziste (nu chiar la scufundar laughing) ) dar pe care sa nu dau prea multi bani ca am deja colectie de rimeluri dar nu rezistente la apa happy

5 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Este unul de la Maybelline waterproof care chiar își îndeplinește scopul și costă în jur de 15-20 de lei. http://www.1001cosmetice.ro/......the-rocket

| Blackrose4 a răspuns:

Bună!
Nu am încercat nimic din ce ai spus tu, deci nu ştiu ce să îți spun cu privire la cele două rimeluri. Dar eu folosesc rimelul waterproof de la Maybelline (cel cu ambalaj albastru- The Rocket volum express) şi este foarte bun. Rezistă foarte bine la apă. :)
http://www.aoro.ro/......nt-la-apa/

| fabyy1998 a răspuns:

Incearca cu niste lavabila ca aia nu se sterge iti garantez laughing))

| NH4OH a răspuns:

Http://prntscr.com/bi8bab?
Aproape fiecare rimel de la Maybelline are și o variantă waterproof. Este irelevant comentariul tău. Cei de la site-ul 1001 cosmetice își micșorează treaba și mai adaugă doar specificația, nu și produsul " black waterproof ".
Peria e la fel, doar ambalajul diferă, deci ce rost mai avea să adauge același produs doar pentru că ambalajul diferă. Cei de la aoro îl mai adaugă încă o dată.
Au considerat că lumea nu e așa de prostuță :))
În concluzie, este același rimel pe care i l-am sugerat și eu, doar că pe aoro este mai scump;).

| TheAvenger a răspuns:

-L'Oreal Volume Million Lashes Waterproof
-Maybelline Lash Sensational Waterproof