| Pinkyyy;x a întrebat:

Sa zicem cand iesiti in oras, sau in mall de preferinta cu ce va imbracati.de ex:jeansi, tricou.+accesorii

5 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Pai, depinde si de starea mea de spirit dar de obicei imi iau jeans, tenisi colorati, tricouri funky, hanorac, gentuta si accsori(ochelari de soare, bratari, etc.)

| Victoria a răspuns:

De obicei cu o bluza eleganta si cu fusta sau cu blugi, un lantisor la gat, o bratara, un inel si desigur cercei.

| alexaalexandra a răspuns:

Depinde si de anotimptongue
in general jeansi, tricou/bluza ceva mai elgant de oras
accesorii: bratara, lantic, cercei
si eventual ma machieztongue

| Bianca_4346 a răspuns:

Tricou, jeansi si tenesi.cateva bratari de argint, inele si lant.Si daca e vara, ochelari de soarelove struckfara machiaj:dma simt mai bine nemachiatalaughing

| nodeerskulls a răspuns:

Pai depinde, dar de obicei prefer urmatoarele doua combinatii

camasa cu maneca scurta+fusta scurta de blugi+ciorapi colorati+tenisi+bratari multe la mana+un pulovaras usor sau o geaca sa nu-mi fie frig cand ies de acolo laughing
sau
blugi+o bluzita (preferabil maneca 3/4) sau un hanorac+bratari multe la mana + tenisi

Plus eventualul machiaj.si ochelarii, ca sunt chioara fara ei.