| Bellaconcavella a întrebat:

SAlhappy am o masina de cusut, tip liber si ceva ideihappy. As vrea si eu sa imi fac o rochita-2 dar nu prea stiu multe happy. imi puteti da si mie niste tutoriale bune despre croitorie? stiti si voi, anumite cusaturi, croiuri, tivuri si multe altelehappy
Multumesc multbig grin

1 răspuns:
| nellyneliana a răspuns:

Http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125422&whichpage=18
Aioci sunt discutii si sfaturi, unele poze cu rochite facute de incepatoare. Spor la lucru!