| kiss99 a întrebat:

Sal ce haine sa imi cumpar de paste? adica maine ma duc la cumparaturi dar nu vreau haine subtiri fiindca ma duc la tara si o sa stau la biserica si o sa mai iesim afara si o sa imi fie frig

Răspuns Câştigător
| MicutSa_7009 a răspuns:

Buna...Deci poti sa iti iei o pereche de pantaloni eleganti,cu o camasa cu fodori si o pereche de tocuri cu fundita, sau poti sa iti iei o pereche de colanti mai grosi cu o bluza mai lunga, o cure de talie si o pereche de tocuri sau o pereche de pantaloni sil barbatesti cu o camasuta bufanta la umeri, cu niste tocuri care au tocul gros si un sacou.La alegerea ta. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?big grin

3 răspunsuri:
| D3utzaD3d3 a răspuns:

Blugi stramti...tricou stramt niste ccizme cu toc sau fara dar depinde si de varsta ta

| InGeRaS2011 a răspuns:

Pai niste blugi mulati negri, albastri inchis sau deschis, o camasa sau bluza sau daca nu poti sa iei un tricou cu un hanorac negru sau alb. Si eu o sa imi petrc pastele la tara si ma intrba tot acelasi lucru. Sper sa iti fi fost de folos :* :X

| Chirila_Emma_1997 a răspuns:

Nu cred ca o sa fie frig.laughingeu zic sa iti iei ceva rochita nu foarte subtire un sacou peste cu ciorapei si pantofi.happy