| DaReZon a întrebat:

Daca la vara voi purta un lant la gat, maieu alb, blugi si adidasi voi parea ca un cocalar? Eu sincer am vazut in afara multi oameni imbracati asa care m-au fascinat. In Romania trebuie sa te imbraci cu toale de popandau ca de nu se uita altii la tine ca la o minunatie. Deci as batea la ochi cu asa ceva?

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca e lant de aur, nu prea e acceptabil, cel putin mie nu mi-ar face placere sa vad inca un tip care isi arata valoarea. Asa ceva mi-ar placea:
http://2.bp.blogspot.com/......20066.JPG. In legatura cu hainele, e ok. De ce sa nu porti maiou pana la urma?

| BiuL a răspuns:

Sincer, da! Baietii nu arata bine cu maieu, ca-s muschiulosi, ca-s slabi eu nu suport baietii in maieu, iar sa porti lantul la gat la vedere denota ca vrei sa pari cu ban, smecher, te lauzi gen ceea ce e exact ce ar face un cocalar. Ascunde-l sub tricou sau ia ceva foarte finut.

| IsabelaIssa a răspuns:

Asa se poarta mai mult la americani, dar mie imi place stilul ala. Cred ca te referi la maiou din ala lung asa peste fund. Daca iti place stilul ala, de ce nu? Nu stiu daca oricui ii sta bine, dar poti face poze si poti cere pareri. Lantul sa nu fie exagerat.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Până la urmă, asta e România. Dar de bătut la ochi nu cred că ai bătea la ochi în sensul rău al cuvântului.
Dacă ţie îţi place, îmbracă.te aşa!
Şi mie mi.ar plăcea să am un iubit care să se îmbrace aşa, dar.
Sper că lanţul nu e din aur.
big grin

Sper că te.am ajutat!

| greyhound a răspuns:

Poarta si tu un tricou alb, simplu, o pereche de blugi deschisi la culoare si adidasi albi.
Lantul sa fie totusi lantic (ceva discret) sau un snur
Da, alora de afara nu le pasa cum se imbraca dar asta nu inseamna ca se imbraca calumea. In franta si Spania e jale cu moda

| Solsagan a răspuns:

Chiar ai arăta ca un cocalar.

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Cu siguranta nu dar vezi ce blugi si ce adidasi iti iei, ar fi mai bine cu niste blugi conici si niste basketi si poti sa iti pui si un cercel sau doi in ureche si niste ochelari de soare ai arata trasnet.(Depinde si ce fel de lant ai. )

| CarlaHecox a răspuns:

Eh.Daca te simti bine in hainele alea e ok.Doar renunta la lant daca e din aur/argint etc.
Mie imi place sa vad baieti cu par ciufulit, bluze/tricouri + papion si blugi + tenisi Converse.
Dar asta e doar parerea mea happy.

| yuliutsa a răspuns:

Sincer? DAsadPoti purta mai bine blugi coloratismugSi fara colierhappya dahappySi tricooooouuulaughing

| DjDkill a răspuns:

Schimba maieul cu un tricou si ascunde lantul nu arata prea bine.

| Gardosh a răspuns:

Poi mai bine ia un tricou si lantu sa nu fie foarte gros. si sal bagi sub tricou