| Rebecaa14 a întrebat:

Ok deci eu am parul cam pana la umar sau un pic mai mult si vreau sa ma tund, nu prea stiu cum dati. mi si mie niste idei ca dau funda!:Xhappywinking

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Cheala sau craston

| AngelOfNight a răspuns:

Ai putea sa te tunzi foarte scurt la spate si sa-ti faci tepi iar in fata sa ti-l lasi lung (ca la bob). Asta daca esti mai indrazneata :)
Daca vrei poti sa te tunzi scurt ceva gen:http://www.hairstylesdesign.com/gallery/images/short_hairstyles_01_01.jpg
sau am o colega care intr-o parte a fetei si l-a tuns scurt de tot iar in celalta si l-a lasat lung (ca la bob din nou)
Sau alta ar fi tuns ceva gen scurt-mediu (adica scurt da nu periuta, sa fie cam 3-4 cm de lung) cu breton mai ciudat (pe o parte arata bine) si sa ti-l aranjezi cu spuma sau gel :)

| 192837 a răspuns:

Bob ar fi cel mai ok, dar nu scurt in spate, ci drept, de pilda ai putea sa iti mai faci freza care este acum in trend si anume scurt pe o parte. dar doar prin faptl ca vrei par mai scurt si nu te gandesti la consecinte. nu stiu ce sa zic, il vei distruge cu placa... pentru ca na, trebuie sa iti stea aranjat. eu zic sa iti tunzi doar varfurile daca sunt roase/arse. sper ca te-am ajutat :*