| erabianleonard a întrebat:

Sal'tare TPU. Acusi vine revelionul si nu stiu ce costumatie sa imi fac la trupa (sunt cioban) imi puteti da niste sfaturi? vreau o costumatie frumoasa. FUNDA

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti intr-o trupa si joci rolul de cioban nu?
Ok, pai atunci as putea sa te ajut putin pentru ca am jucat si eu ceva de genu cand eram mic.
Iti trebuie o caciula de aia clasica, de cioban, d'aia facuta din lana neagra si lunga, un baston d'ala de care au ciobanii si daca se poate o... nu stiu cum se numeste asta, o haina d'aia de blana mare, ca de cioban.
Cat despre incaltaminte, poti lua niste ghete, nu prea am vazut ciobani cu adidasi pe campwinking

| costan a răspuns:

Poate te inspiri de aici, alege o tinuta care sa te reprezinte: http://cumpara-haine-online.com/