| vannillalover a întrebat:

Am auzit de un sampon cu petrol de la gerovital. E cu adevarat bun? Imi puteti spune de unde il pot cumpara si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Il gasesti la farmacie dar si in supermarket ( eu l-am cumparat din Kaufland), trebuie sa-ti cumperi si samponul regenerant pe care il vei folosi sa-ti speli parul la 4 ore dupa ce aplici masca cu petrol. Costa in jur de 30 RON amandoua.

1 răspuns:
| DanAmarandei a răspuns:

Sotia mea mai foloseste din cand in cand o masca de par cu petrol sa isi refaca parul dupa vopsire si e multumita de rezultate, dar nu si de miros. (Care, in opinia mea, nu-i prea puternic)