| LolaCy a întrebat:

as vrea sa va intreb de unde as putea sa imi cumpar sau sa imi comand vopsea de par (rosu aprins) eu stau intr-un oras mic si aici nu gasesc decat roscat inchis.am ne voie de o culoare ca in poza:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:85&tx=37&ty=37&biw=1024&bih=514

ceva idei va rog?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Ema1234 a răspuns:

Pai.ai putea comanda pe net...raised eyebrows sau vezi un catalog si alege`ti de acolo. Sau poti sa te duci, daca tii neaparat la buc sau in alt oras si sa-ti iei. Sauu ii dau bani cuiva sa-ti iathinking