| Alexa412 a întrebat:

Deci m-am hotarat sa-mi las bretonul lung...pe ochi.Deja am bretonul obișnuit pe partea stânga.Dar nu stiu daca mi-ar sta bine cu bretonul pe ochi.Am fata rotunda,fruntea lata,par șaten, ochi caprui închiși (nu stiu daca ajuta ca va spun culoarea părului si ochilor...dar in fine) si sprâncene groase.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu par mai din spate peste breton ca sa-ti faci o idee daca ti-ar sta bine cu el intr-o parte.

| SweetGirl1303 a răspuns:

Sincer, bretonul nu vine prea bine la sprancenele groase. Ai putea incerca, si in caz ca nu-ti place, il poti prinde cu o clamita pana mai creste, mai ales ca parul creste repede si de asta putem incerca multe modele.

| Alexa412 explică (pentru SweetGirl1303):

Am breton de cand ma stiu laughing) si imi sta bine chiar daca am sprancene groase big grin

| SweetGirl1303 a răspuns:

Ok, eu nu mi te pot imagina, am zis doar in general asta, dar dacă îți stă bine, e ok atunci.