| Iloveyou_6447 a întrebat:

Dupa cum stiti vine perioada banchetului si as dori niste tutoriale despre cum sa imi fac parul (am parul de marime medie) ceva simplu nu foarte elegant deoarece imi voi face parul acasa singura

Cel mai folositor raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| Lorenna_7223 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/video/frumusete/coafuri_si_tunsori/2
Iti recomand frizura cu codita tip spic impletita. Este foarte simplu de facut si va atrage cateva priviri.;;) Mult noroc scumpo! :*

| kajen4ever a răspuns:

Iti poti prinde bretonul cu o agrafa. daca ai ondulator increteste-te putin dar daca nu prinde-ti parul cu ziar si udal putin cand se increteste.papa