| Aizzor a întrebat:

Sal TPU, sunt baiat si de cateva zile am inceput sa ma pensez (doar in partea din mijloc unde se unesc sprancele) si as vrea sa-mi spuneti din cate in cate zile trebuie sa ma pensez?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Sprâncenele cresc diferit de la persoană la persoană, dar de pensat te pensezi de fiecare dată când consideri că e nevoie. Când vezi că apar iar fire, pensează-le. Nu există o anumită regulă.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista un termen, cand iti cresc din nou si devin inestetice. Difera de la persoana la persoana cat de repede cresc. Eu de exemplu trebuie sa ma pensez de 2 ori pe luna, altele pot sa stea si 2 luni si nu le cresc destul.

| R0R0 a răspuns:

Cand observi ca ti-au crescut, ti le pensezi.

| Idkidk a răspuns:

Atunci când cresc!

| Lola203 a răspuns:

Nu exista un termen fix, te pensezi cand consideri ca au crescut si arata urat.