| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce sfaturi in moda imi dati, asa mai smecere, nu exagerat! Ceva ce se poarta acum! Deoarece am 13 ani si stilul meu de imbracaminte e foarte simplu deoarece imi place sa fiu natural si nu neaparat sa arat bine in haine, la mine e important sa ma simt eu bine in ele. Dar problema mea e ca incepe scoala si sunt cam singurul din clasa care umbla in haide de astea simple. Nu e problema de bani, dar vreau sa nu se mai rada de mine. As vrea ceva exemple de tinute nu ieftine, dar nici exagerat de scumpe! Multumesc anticipat si ar fi o infractiune sa nu dau fundita!

3 răspunsuri:
| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Blugi, high tops, si tricouri largio ...vei fi foarte la moda:Xlove struck

| Diaa_8436 a răspuns:

Pei poti incerca stilul sport e cel mai des intalnit la baieti.Sau daca vre sa iesi potzin si in evidenta... poti folosi un stil mai aparte,, pantaloni turul jos, esarfa-carouri, tenesi carouri, tricou simplu si o vesta colorata sau invers si ca accesorii poti folosii multe insigne bafta!

| cataman30 a răspuns:

Alte pareri? As vrea si parerea unui baiat!