| Stoica_Alex_1990 a întrebat:

Sala as vrea sa imi shimb lookul cum sa nma imbrac ascult rock pop si rap?

4 răspunsuri:
| Lioиeѕѕ a răspuns:

Vestimentatia fanilor rock este diferita de cea a fanilor rap. Hotaraste-te ce stil vrei sa abordezi.

| daηă a răspuns:

Dacă vrei să-ți schimbi look-ul încearcă o freză nouă și îmbracă-te precum o vedetă care îți place. Cât despre muzică, ascultă ce îți place ție. Nu îți putem spune noi ce să asculți.

| OhGodWhy a răspuns:

Cum te simti tu mai comfortabil nu conteaza cum ci conteaza cum te simti tu bine

| Stoica_Alex_1990 explică:

Hey eu ascult pop si rap zeceti si voi un stil de vestimentatie(ar merge blugi albastri stramti, fullcap alb un tricou monster moo si tenisi albastri).