| denioana a întrebat:

Sall...am o intrebare ce coafuri aveti de gand sa va faceti in prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaa_5286 a răspuns:

Buna. Prima zi de scoala- reintalniri:X
Pai in prima zi de scoala am de cand sa il ondulez un pic si sa fac un buf. nimic mai mult pentru ca in prima zi de scola este mai mult ceva de genul " Alergatura de colo colo degeaba!"
Sau poti sa iti prinzi o coada.happy
Funditabatting eyelashes?

8 răspunsuri:
| maryanaruto a răspuns:

Parul prins intr-o coada la spate simplu

| deniedaccess a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 879&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=887&vpy=344&dur=0&hovh=205&hovw=246&tx=89&ty=98&ei=BFp2TK27NIWN4Qau38TJBg&oei=91l2TOriDMy6OMm01eIF&esq=3&page=3&ndsp=19&ved=1t:429, r:4, s:42&biw=1280&bih=673 cea blonda mi se pare draguta, oricum se poarta coafurile asa mai wild dar totusi nu poti sa mergi cu un cuib de pasari in cap.:))

| mhg a răspuns:

Eu îmi îndrept părul şi-l las desprins. Nimic complicat.

| raluucaa a răspuns:

O coada impletita intr'o parte big grin

| Maria_8895 a răspuns:

Eu il las defacut, pentru ca am parut putin peste umeri si este usor ondulat.

| Juliebelle a răspuns:

Pai posibil cateva onduleuri, dar parul il las pe spate, sau prin cu o clema.\
poti sa iti faci sh un coc neglije, parul sa fie usor rebel.
fundita?

| Anonim_5618 a răspuns:

Ma duc la nunta?

pur si simplu imi las parul pe spate, cu o coronita

| lavi54 a răspuns:

Parul prins intr-o coada cu doua suvite rebele pe fata atat simplu