| Venusgirl a întrebat:

Sall.Am parul nici drept și nici ondulat. Vreau foarte mult să am parul cu bucle mici dar aș vrea sa ramîe asa pentru totdeauna. Mi se pare ca am auzit undeva că exista ceva ce îți face părul ondulat permanent (ma refer că pe viață). Există cu adevărat așa ceva? Dacă da atunci unde? Vă rogg. Promit foonda

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am auzit inca sa existe asa ceva [cel putin nu in Romania]

| missandrab a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Iti poti face permanent in saloane. Te tine cam un an si iti poti alege dimensiunile buclelor.