| Snicker a întrebat:

Sall,

Ati obesrvat ca mai toate atletele nu au sani sani, asa mai mari?

De ce? ce-i impiedica sa creasca?

Răspuns Câştigător
| adrianhasde a răspuns:

Antrenamentele si mai ales conditia fizica silueta care nu permite sanilor sa creasca.

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Antrenamentele dure, alimentatia.

| marsy a răspuns:

Asa sint de la natura

| marsy a răspuns:

Din cauza sportului desigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanul este alcatuit din tesut conjunctiv (fibre elastice) si tesut adipos (grasime). Este de la sine inteles ca stratul adipos se consuma in mare parte la atlete si atunci sanuii sunt mai mici ca sunt numai fibra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum ar mai lucra o atleta daca ar avea sanii mari, ar deranjaua ft mult [la ce buna o greutate in plus]
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca iau medicamente care le opreste si ciclul, si sanii nu mai cresc. Dupa ce se lasa de sport si nu mai iau aceste medicamente, le cresc sanii.Ati observat la multe sportive, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@anonim, le cresc in mod natural pentru ca sunt mici de varsta cand practica, medicamente in timplul concursurilor si intalnirilor pentru oprirea ciclului, nu prea am auzit, poate la performerele de talie internationala.