| lidutsalidutsa a întrebat:

Sall ati putea sa imi spuneti ce culoare e acum la moda?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

In general anul asta se poarta culorile aprinse(haine,incaltaminte,imbracaminte,manichiura,pedichiura si macheaj)
galben, portocaliu, albastru.verde curd, roz si multe altele

| Honeybunny a răspuns:

Turcoaz,de exempluhappy

| Miruuuuu a răspuns:

Corai happy
O culoare portocaliu aprins cu tente de roz si rosu happy

| greieras a răspuns:

Din cate am auzit anul asta portocaliul spre roz.siclam

| Angelic13 a răspuns:

Din cate stiu, se poarta crem, bej, chiar si maro, portocaliu, bleu-marin, albastru petrol, verde, imprimeuri florale etc.
Si inca un trend aparut este rujul portocaliu.

| ΔH a răspuns:

Cacaniu in dungi

| Atotstiutorul a răspuns:

Culoarea vietii

| robinho17 a răspuns:

Pune pe tine ceea ce te avantajeaza si nu te mai lua dupa gura lumii,ia-te dupa ochiul tau interior,cu siguranta il ai,si bazeaza-te pe bunul tau simt si pe rafinamentul tau.Il ai si pe acesta,sunt convins...dar am auzit ca se poarta Violet si Negru...

| robinho17 a răspuns:

Pune pe tine ceea ce te avantajeaza si nu te mai lua dupa gura lumii,ia-te dupa ochiul tau interior, cu siguranta il ai, si bazeaza-te pe bunul tau simt si pe rafinamentul tau.Il ai si pe acesta, sunt convins...dar am auzit ca se poarta Violet si Negru...