| xDicsii a întrebat:

Sall.
Care e facebook-ul real al Emmei Dumitrescu(castigatoarea sez. 1 next top model by catalin botezatu) Lool, la cate facebook-uri cu ea am vazut.nu stiu` care e cel adevarat.deci` cine imi spune?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Scuze ca zic dar daca ai face rost de el ce ai face ha? crezi ca aia ar accepta pe oricine? doar pe cine cunoaste nu "toti prostii"

| yodeni a răspuns:

Eu draguta:* http://www.facebook.com/EmmaDumitrescu asta e kiss:*

| Elenna237 a răspuns:

Nici una dintre cele care ti-au fost date nu sunt bune. este unul dar nu doresc sa il fac public.in nici u caz cele mentionate