| Analiaa a întrebat:

Sall! ce spuneti daca am 13 ani oare sa ma pensez? daca da la cate zile trebuie sa te pensezi?

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Eu la 13 am inceput... Daca tu crezi ca ai sprancenele prea groase, unite, etc, da, dar daca sunt normale nu are inca rost...si pentru prima pensare NU te apuca tu, e mai greu sa le faci egale decat pare, si nu cred eu ca iti iese din prima

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu te as sfatui sa te pensezi inca

| Gabi19971983 a răspuns:

Eu le-am pensat tot de la varsta de 13 ani!
Bine inteles ca nu e un timp anume!
Cand vezi ca ti-a crescut un fir care iese sin "contur" il iei!
PS:Cam doare! Dar stii tu : "Baba la frumusete sufera!"

rolling on the floor

Funda?

| facepalmlol a răspuns:

Buna.
Nu e timpul sa te pensezi de pe acum.Nu iti ocupa mintea si timpul cu asa ceva.Trebuie sa le pensezi cred cam la 1 saptamana cel mult, nu stiu sigur.Mai ai timp pentru asta. O sa te saturi si tu la un moment dat.

| Roxana200016 a răspuns:

Eu am inceput putin mai tarziu sa ma pensez.dar daca crezi ca e nevoie te sfatuiesc sa iti uzi prima sprancenele cu apa oxigenata, deoarece nu te va durea asa tare happy (sper ca te-am ajutat)