| SkorpYo a întrebat:

Sall! Deci eu am 13ani si am parul de culoare castanie si marisor (nu exagerat) asa si as vrea sa-mi dati si mie niste sfaturi cum sa-mi fac parul sa stea asa frumos..cum mi s-ar potrivi niste sfaturi sau poze? ..Sau credeti ca mi-ar sta bine cu o sapca de rapper care o tin intro parte sau cum se tine aceasta sapca niste poze-sfaturi! MULTUMESC.

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Pai depinde. da-mi o poza cu tine si iti spun cum o sa iti stea bine

| deya100 a răspuns:

Depinde! Nu tuturor le sta bine cu sapca., dar daca crezi ca iti sta bine iti recomand sa o porti iar parulului ii poti face o creasta pe care o dai cu gel sau fixativ! happy

| SkorpYo explică:

Am uitat sa zic ca in spre frunte in oartea dreapta am un vartej putin cam salos care se cam scoala si ma enrveaza cum as putea scapa de el? il dau mereu cu pieptanu dar peurma sta urat