| JustDream23 a întrebat:

Sall. Deci saptamana viitoare la oi la scoala se face balul de hallowen. Nu prea am idee cu ce sa ma imbrac, daca ati avea voi. Mi-ar trebuie ceva destul de lejer si usor sa dansezi in perechi si individual sa ma pot misca usor nu imi trebuie nu stiu ce fel de costum complicat de facut. Am 14 ani... si daca poate avea vreo legatura cu costumul partenerului meu ...care se imbraca in pirat. Mersi anticipat :* Funda pentru cel bun costum :*

Răspuns Câştigător
| paullalory a răspuns:

Te poti face si tu pirat de ce nu? em am fost acum 2 ani si am castigat m-am imbracat cu niste blugi rupti, cizme negre sau maro, o camasa mai murdara si un petic.Parul l-am facut in doua codite impletite si un fel de batic mai hippy. Si am fost Miss Hallowenwinking

2 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Eu anul trecut am fost mim.
Ai mai putea fi si : printesa, tigancusa, vrajitoare, vampir.
Have a nice day!

| marina11 a răspuns:

Poti fi.contesa cea rea (e singurul nume care mi-a venit in cap) laughing.k mine.eu am o rochita scurta neagra niste pantofiori negri si un bolerou gri.dar poti adauga si tu accesorii. sper ca te-am ajutat :*