| andreiutzucu a întrebat:

Sall imi puteti spune cine a castigat next top  model? cine?

20 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Emmawinking

Ce bine ca a castigat ea si nu dorobantiul rolling on the floor

:X:X:X:X

| xXJustMeXx a răspuns:

Emma!

| SexOnTheBeach a răspuns:

Emma Dumitrescu, era de asteptat love struck

| 女明DongRi a răspuns:

Emma Dumitrescu a fost desemnata castigatoarea marelui premiu de la Emisiunea Next Top Model – un contract cu agentia MRA Models in valoare de 50.000 de euro., in cadrul episodului 12 al emisiunii din 21 Aprilie 2011.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Emma

| BOOBZen a răspuns:

Emma

| maly_7288 a răspuns:

Emma.

| Tera a răspuns:

Emma

| bogdano11 a răspuns:

Emma Dumitrescu sper sa iau funda primul raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma... imi doream. decat urata aia de madalina, care era baba, si ar fi terminat contractul la 29 de ani, pe cand emma il termina la 20. http://www.a1.ro/......50726.html Uita-te aici!

Răspuns utilizator avertizat
| loveislikeaheadshot a răspuns:

Emma! big grin... eu ma bucur ca a castigat ea si nu Madalina! cred ca ea era prea batrana pentru a deveni NEXT TOP MODEL ROMANIA, iar Emma are destul timp ca sa capete experienta...

| ioanaioana a răspuns:

Emma a castigat concursu

| RalucaAllen a răspuns:

Da, Emma a castigat! soriceltongue

| Chocolate_2864 a răspuns:

Şoricelul Emmawinking

| dedfgv a răspuns:

Ema aia de 16 ani

| Madalina_7762 a răspuns:

EMMA era de asteptat!:d

| Kitty_5715 a răspuns:

Emma, dar se spune ca ar fi avut pile pe nu stiu ce designerhappy

| Ghitulescu007 a răspuns:

Emma...x-(

| pwp a răspuns:

Emma love struck
ce bine happy