| IateyourCookie a întrebat:

Sall lome. eu am parul castaniu deschis, drept dar nu lins, lung sh tuns gen scene hair. 1. ceva coafuri care mi le pot face iarna avand in vedere ca la umezeala imi cedeaza coafura 2. cum il pot face mai rezistent 3. ceva metode de a fi matasos 4. cum fac sa nu se ingrase parul repede avand in vedere ca eu nu mi-l prind aproape nikiodata. mersi mult :X... fundita

1 răspuns:
| raluca18 a răspuns:

In primul rand ai putea sa te tunzi in scari, iar pentru ingrasarea parului sunt si eu in aceeasi situatie si am incercat in vacanta sa ma spal o data la 5-6 zile chiar daca arata urat apoi el a devenit mai putin cleios.