| marius1111 a întrebat:

Sall ma numesc marius si am un ten destul de inchis pe timpul verii culoarea lui naturala este mult mai deschisa.
As dori si eu daca se poate sa-mi zica si mie toti prieteni TPU ce pot sa fac acasa nu la medic pentru am redobandi culoarea tenului pe timpul verii

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Probabil este de la soare, ca te bronzezi, nu am mai auzit pana acum de inchiderea tenului vara, foloseste crema pentru plaja. Intreaba-i si tu pe ai tai.

2 răspunsuri:
| kityshiatat a răspuns:

Daca vrei sa scapi de bronz iti recomand sa incerci masca cu malai care exfoliaza: la o mana de malai pui o cana de lapte si incepi sa te freci pe fata cu masca timp de 15 minute. Ai sa vezi ca in 2 saptamani ti se duce bronzul...

| doinitza94 a răspuns:

Pai de ce vrei sa scapi de culoarea inchisa? Bronzul este foarte sexy,mai ales vara! Cred ca te invidiaza multi pentru culoarea ta, pe cind tu vrei sa scapi de ea...
Unii oameni se expun oooore in sir la plaja, la solar, pe unde apuca ca sa se bronzeze, pentru ca se poarta bronzul!