| pysysexyshyrea a întrebat:

Sall, sunt bruneta, am tenul fff bronzat, ochii caprui, parul saten inchis, si as VREA SA-IMI iau lentile de contact KU CE KULOARE MI-AR STA BN? YO SPUN KA VERZII AR FII GRozav voi k spunetii? plsssssss astept raspuns! pup!

9 răspunsuri:
| delphigab9 a răspuns:

Culoarea care te ajuta cel mai mult la vedere

| yuli10 a răspuns:

Da, ti-ar sta bine cu verde, dar eu as prefera unele mai iesite din comun gri sau mov happy
problema cu lentilele de contact e alta, daca intorci ochii spre stanga sau dreapta o sa ti se vada culoarea naturala pe dedesubt si in plus trebuie sa ai mare grija cu ele sa nu cumva sa capeti vreo infectie.
ti-as sugera mai degraba, sa iti iei mai multe machiaje pentru ochi, sa inveti sa ti-i pui in evidenta asa cum sunt ei. un creion de ochi reusit si un machiaj impecabil iti va da aerul stilat pe care ti-l doresti si te va scoate inevitabil in evidenta.

| MissCamelia a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu verde sau gri.pentru cele mai noi informatii despre produse de beauty, noutati si sfaturi, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| mony_5661 a răspuns:

E ok verde e culoarea
mea preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastre...sa porti mereu marea cu tine si sa ne pierdem in ochii tai laughing

| Sara a răspuns:

Cum zici ca esti bruneta, dar ai parul saten inchis? hmm. nu stii sa faci diferenta? sau ai intrat doar ca sa te lauzi?big grin

| justme_9224 a răspuns:

rolling on the floor
bruneta sau saten inchis
in fine
eu una mi-as lua unele mai ciudate
cum a zis @iuly10
poate roz

| BabyRosse a răspuns:

Eu sunt tot bruneta si am ochii verzi-albastri si sunt o bombonika de fata cu ochii astia asa ca ia-ti un verde spre albastru.

| euu03 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii corect gramatical, si dupa aceea o sa iti spun si parerea mea, adica cu ce culoare ti-ar sta binewinking