| Idontcare11 a întrebat:

Am o problema. Acum un an am inceput sa imi rup buzele. Acum m-am mai dezobisnuit dar tot mai am probleme. Cum ma pot dezobisnui complet? Si cum sa fac sa nu mai am buzele uscate ma dau cu strugurel si dupa o ora iar sunt uscate si imi vine sa le rup.

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Trebuie sa folosesti unul mai puternic. Foloseste carmex, lasa buzele moi in scurt timp si nu e scump

3 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Te dai iar cu strugurel, hidrateaza-te

| AlexaMoltez a răspuns:

Cum dracu iti rupi buzele dai o limba pe ele si nu se mai usuca

| Idontcare11 explică:

Alexa daca nu vrei sa ajuti nu ma intere asa simplu imi rup buzele si daca dau cu limba peste ele se usuca mai rau.