| mihaita94 a întrebat:

am o problema urgenta
am luat o camasa cambrata pentru o nunta, si am luat-o un pic cam strimta.vanzatoarea mi-a sps ca se mai lasa dar am spalato si mi se pare ca a mai intrat la apa.eu sunt cam plinut si nu prea imi place sa vina mulata pe mine.solutii va rog cat mai urgen in legatura cu ce ii pot face sa se mai "lase" ca am nunta poimaine. va rog din sufletel.ca nu imi permit sa mai imi iau alta si in plus asta imi place foarte mult.cat mai repede posibil astept raspunsulbatting eyelashes
funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Sckipper a răspuns:

Daca,camasa e din bumbac 100% nu se mai lasa, daca are sintetic in ea se lasa in timp(poti sa incepi s tragi de ea dar ai grija sa nu o rupi)
Ps:orice camasa intra la apa.

2 răspunsuri:
| Alleza a răspuns:

Tai`o pe margini rolling on the floor ( mdea cu placere )

| safyia a răspuns:

Nu prea ai sanse sa o largestin din pacatehappyhainele se stramteaza cand le spelihappy