| Betty_9264 a întrebat:

Ce tratamente pentru. par stiti? Pentru crestere,intarire,cadere.etc.Fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna este ceva tratamen de la Farmec cu petrol il poti incerca cu incredere, uleil de ricin il poti aplica pe par de la radacina pana la varfuri si stai cateva ore in fiecare caz, daca vrei ceva facut in casa dupa ce ai spalat parul intr-un lighian pui un ou si un pic de apasi te speli pe par si stai cam 30 de minute dupa care te clatesti cu apa cu otet, succes.

3 răspunsuri:
| ellla56 a răspuns:

Sampon revalid

| Diia_Didii_1996 a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai bun pentru creseterea parului/a unghiilor. dar pentru intarire si cadere n-am idee.

| Betty_9264 explică:

Cum se foloseste uleiul de ricin? In ce cantitate?big grin