| JayZei a întrebat:

Sall TPUbig grin Cum Schimb Numele? Dau Funda Si Vot!

Răspuns Câştigător
| Kauflandd a răspuns:

La stanga ai acolo cu portocaliu:

Logat ca xLay
(punctele)
Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Intrebari favorite
Prieteni
Notificari
Logout

Dai la editare profil, si scrie la ''Nume Public (username) star'' numele pe care il vrei tu.Imi dai te rog funda? Abia mi-am creeat contul si nu am nici o fundacrying

5 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Editare profil

| kkkmakafull a răspuns:

Ca sa iti schimbi numele tau de familie sau prenumele trebuie sqa mergi la tribunal, intrebi acolo sunt mai multe sectii da' vezi ca e destul de scump schimbarea numelui sau prenumelui take carehappy

Răspuns utilizator avertizat
| ReallySomebody a răspuns:

Buna xLay, numele ti-l schimbi daca dai editare date profil si dai pe nume, il stergi si il pui care vrei tu, dar ai grija sa fi "in cont"
O zi buna!

| danylupu a răspuns:

Cand esti logat(a) apare acolo Editare Profil ( e a 3-a) si acolo in prima casuta big grin FUNDA?