| Iasmiiinaaa a întrebat:

de ce nu pot sa vad raspunsurile la intrebarile mele? dau pe persoana care mi-a pus intrebarea dar nu-mi apare. ce se intampla? funda

2 răspunsuri:
| nooooc a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva minute ca asa merge siteul asta mai greu, e prea incarcat

| DanuTzCarbon a răspuns:

Mai patesc si eu asa... nu-ti fa griji ele apar dar nu instant. Cam in 5 - 10 minute ar trebui sa apara, iar daca nu inseamna ca multi useri navigheaza pe site si merge greu. Daca trece chiar 1 ora atunci trebuie sa fie o eroare si ar trebui sa iei contact cu adminul

Succes!