| EvangelineDS a întrebat:

in legatura cu clipu asta http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO29L50U&feature=relat ed mai trebuie sa pui ceva in apa sau e doar apa?

6 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Cred ca in vasul acela este doar apa.

| Summer5505 a răspuns:

Da, este doar apa
dar dureaza o vesnicie sa faci cum face ea si nici nu prea iti iese cum ii iese ei

| GrosuPatrisia a răspuns:

Da e doar apa am vazut alt clip si spune acolo ca este doar apa happy vot?

| iulyluvy a răspuns:

Da

| christina94 a răspuns:

Este doar apa. am incercat si eu. doar ca trebuie sa ai rabdarelaughing :*
bafta big grin

| Mihaela111 a răspuns:

Este doar apa (daca te uiti la comentarii jos vezi ca a intrebat-o cineva si a spus ca e apa la temperatura camerei). Succes la facutul unghiilor!