| 3lnyn0 a întrebat:

Sall TPU,sunt baiat, am parul cret, des si aspru.asa vrea sa ma tund si nu am nici o idee. de obicei ma tund 2 in parti si sus din foarfec, as vrea sa schimb, dar nu am nici o idee

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cel mai bine du-te la salon si intreba frizerul ce tunosare ti se potriveste, el cu siguranta iti va da ideei si sfaturi foarte utile.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tunde-te tot parul` intr-un fel smug

| dianainsta01 a răspuns:

Incerca o tunsoare gen bob, adra mai lunga...

| tpuforyou a răspuns:

Mergi la stilist, el stie mai bine! ok!

| LauraEU a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine ca Harry Styles smug Cauta poze cu el pe Google si poate iti place :*

| Pisyreamary22 a răspuns:

Poti sa iti faci creasta? Daca da.
Tunde-te pe ambele parti.