| AnnaAnnne a întrebat:

voi fetele cu ce fel de bentite de ceara va epilati, cum se numesc? Dau fundita si vot va rog spuneti. Mihappy

4 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Incearca avon chiar si cele de la farmec sunt bunicele
A, uite si un review pentru cele doua:http://bondaricasecrets.blogspot.ro/......-avon.html

| chocco1995 a răspuns:

Eu am folosit benzi de ceara veet, dar nu au fost deloc bune, adica atunci cand mi le puneam pe picior si trageam mi se invinetea locul, acum folosesc crema!

| KellyNitraBB a răspuns:

Cu Veet.....sunt foarte bune funda?

| pinkbubbles a răspuns:

Eu folosesc de la veet si de la avon...sincer cele de la avon mi se par mai bunewinking