| georgi97 a întrebat:

vreau si eu cateva idei pentru tinuta de revelion nu vreau ceva elegant gen(rochii fuste etc.) vreau ceva lejer.VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| TheStrangeIasmi a răspuns:

In primul rand ZvT puteai sa tsai in banca ta si sa taci din gura dar ai fost nesimtit. In al doilea rand. Pai puneti o pereche de blugi, de preferinta stramti si in sus poate o camasa mai larga cu o curea larga sau un tricou care iti place si un hanorac sau o vesta pe deasupra. Daca te duci la restaurant poti sa iti dai si cu luciu de buze( doar atat daca vrei sa pari si sa fii lejera), sa adaugi mici accesorii. Poate iti poti pune un lantisor cu un medalion frumos si o bratara cat mai simpla. Sper ca am fost de foloshappy

8 răspunsuri:
| InuIo a răspuns:

Ai putea sa iti ei o pereche de blugi sau colanti si o bluza draguta. Sper ca te-am ajutat.

| AlescandraM a răspuns:

Pai.blugi.si un tricou.cu mici detalii. dar simplu. acum depinde unde iti faci revelionul.

| quartz1999 a răspuns:

Ceva lejer ar fi o pereche de colanti si un tricou frumoshappy

| ZvT a răspuns:

Să nu uiţi ochelarii de soare că eşti cam hoaisă. Sper că nu te simţi jignită, cu toţii vrem să ascundem micile defecte.

| adorciocolata a răspuns:

Poti sa-ti iei niste jeansi stramti inchisi la culoare (putin rupti, daca vrei), un maieu argintiu foarte putin sclipicios, un bolero negru dragut, cizme, cateva accesorii. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!