| Ingrid16V a întrebat:

Sall:* Unde as putea gasi nuantator roz dar sa fie bun...pentru ca mi-am luat acum de la farmacie dar nu mi se cunoaste deloc, si nu stiu unde as putea gasithinking

Multumesc!
:*

Răspuns Câştigător
| nOnameFound a răspuns:

De la farmacie sunt cele mai bune.am luat si eu... da trebuie sa stai cu el in kp vreo juma d ora sau o ora. depinde cat scrie pe ambalaj big grin eu ma fakusem satena acum 2 ani. j nici mie numi iesise prima oara ca n-am stat decat 20 min. a doua oara am stat o ora si a iesit super.

baftawinking