| joanamm23987465 a întrebat:

SAlll am si eu o intrarebare, cine stie ceva statusuri ceva in gen ca asta :"eu? nu voi fii niciodata nimeni, iar nimeni nu va fi vreodata ca mine". nu vreau de dragoste. si multe, funa si vot, promit!

3 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Gasesti tot felul de tipuri de statusi (inclusiv asemanatoare cu acestea) pe: www.statusuri.ro

:)

| joanamm23987465 explică:

Mai astept!

| PisoiashDragalash a răspuns:

Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea!
Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee
"""Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

invidioase?
{love struck}Le Inchidem Gura!{love struck}
[kiss]probleme?[kiss]
()Le depasim!()
Baietii?
{love struck}Ii Impartim!{:

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!

Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!