| Yukii987 a întrebat:

Sallut. Vreau sa-mi schimb parul, sunt baiat, si m-am gandit ca pana acu am avut numai par mic sa incerc si cu mare adica ceva de genu acesta http://www.skinnymom.com/wp-content/uploads/2013/01/Barb or2.jpg
Intrebarea mea imi trebuie placa pentru al mentine asa? Nu am parul carliontat.
Si ca sa imi creasca asa momentan parul meu este cam egal peste tot, ar trebui sa ma tund in partea din dreapta/stanga/spate si sa las partea de sus a capului sa creasca in lungime? Sau pur si simplu nu mai ma tund si il las sa creasca toate partile so plictisii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Intr-adevar,poza este buna! Poti sa te tunzi si sa lasi apoi sa-ti creasca si sa te dai cu gel in par ca sa fie ca el.

1 răspuns:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Multumesc pentru FUNDĂ!