| anonim_4396 a întrebat:

Salluty fetelor, vreau sa stiu parerea voastra despre vopseaua de la Garnier color sensation 113 blond ultra bej.Acum sunt vopsita cu cea de la Syoss 12-0 si ma gandeam sa incerc cea de la Garnier pentru ca mie una mi se pare mai placuta culoarea.Voi ce parere aveti despre culoare si calitatea celei de la Garnier? Ati folosit Garnier color sensation 113 blond ultra bej? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer mie niciodata nu mi-a placut,, rezultatul,, in urma vopsirii cu garnier[indiferent de nuanta]

| Denisuca21 a răspuns:

Este o culoare frumoasa iar Garnier mi se pare o firma destul de buna calitativ!